Sun Chemical i partnerzy na targach RemaDays Warsaw 2020


Warszawa, 17.01.2020
Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, jaka odbywać się będzie w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy w dniach od 12 do 14 lutego br., firma Sun Chemical – na wspólnym stoisku (numer J8 w hali F) wraz z dystrybutorami swoich rozwiązań prezentować będzie produkty ze swojej bogatej oferty. Wśród nich dominować będą te dedykowane drukowi cyfrowemu oraz sitodrukowi. Wraz z nią na stoisku będą towarzyszące jej od lat firmy E-Ploter i Zinart, do których w tegorocznej edycji dołączy również kolejny dystrybutor  Sun Chemical – firma AM Trade.

„Wśród najważniejszych, promowanych przez nas produktów podczas tegorocznej edycji targów RemaDays - mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy Sun Chemical - znajdą się m.in. atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego, atramenty twardosolwentowe do maszyn typu Super Wide Format oraz nowość w sprzedaży bezpośredniej; farby utrwalane promieniowaniem UV do maszyn cyfrowych.
Nasi goście będą mogli zapoznać się i zobaczyć wiele próbek prac wykonanych przy użyciu farb i atramentów z oferty Sun Chemical”.

Wśród prezentowanych atramentów ekosolwentowych do druku wielkoformatowego Sun Chemical znajdą się m.in. serie farbowe Streamline; ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO. Zapewniają one - jak podaje producent - wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych ploterach wielkoformatowych i spełniają – zdaniem Sun Chemical - najbardziej rygorystyczne wymogi dla najnowszych rozwiązań sprzętowych do drukowania tego typu. Jak zapewnia firma, do głównych cech tych produktów należą: wysoka jakość, jasne i żywe kolory, niski poziom zapachu i niezawodność, a także duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Są odpowiednie do różnych nośników m.in. do folii winylowych typu backlit i frontlit, bannerów, papierów blueback oraz siatek. „Od wielu lat oferta działu cyfrowego firmy Sun Chemical jest nieustannie powiększana – mówi Krzysztof Ostrowski – a zainteresowanie nią nieustannie rośnie. Dlatego warto odwiedzić nasze stoisko, by przyjrzeć się z bliska możliwościom naszych produktów skierowanych do tego sektora branży poligraficznej”.

„Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów RemaDays Warsaw 2020 – dodaje. - Mamy nadzieję na owocne spotkania z naszymi gośćmi, do dyspozycji których będziemy przez wszystkie dni targowe. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie z naszej bogatej oferty. Naszym gościom oferujemy też naszą wiedzę i doświadczenie”.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


AKTUALNOŚCI

Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Statystyka

Odsłon : 9872615