Informacje o konkursie

Polska Izba Druku jako ogólnopolska organizacja samorządu gospodarczego, reprezentująca całe środowisko poligraficzne, organizuje od 1996 roku konkurs o nagrodę "Złotego Gryfa". Konkurs ma na celu:

• promocję drukarń, które wykonują produkcję poligraficzną na wysokim poziomie jakościowym,
  • możliwość skonfrontowania jakości wyrobów z konkurencyjnymi drukarniami,
  • potwierdzenie wiarygodności wykonywania jakościowo dobrej produkcji,
  • uzyskanie świadectwa dającego większe możliwości pozyskiwania zleceniodawców,
  • posiadanie wizytówki firmy na wykonywanie usług poligraficznych dla zagranicznych zleceniodawców.

W obecnej edycji Konkursu wyroby poligraficzne są podzielone na następujące kategorie:

1. produkt wielobarwny w oprawie prostej
  2. produkt wielobarwny w oprawie złożonej
  3. czasopismo wielobarwne
  4. produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej
  5. produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej
  6. opakowanie z nadrukiem
  7. etykieta
  8. produkt informacyjno-reklamowy
  9. kalendarz

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymują statuetki "Złotego Gryfa", prawo jego używania jako znaku graficznego na blankietach firmowych oraz przywilej zamieszczania na swoich wyrobach tekstu: Drukarnia jest laureatem konkursu o nagrodę "Złotego Gryfa 2015".

Laureaci nagród słusznie chlubią się znakiem "Złotego Gryfa", który jest świadectwem, że dany zakład poligraficzny wykonuje dobrą produkcję, co w konsekwencji daje wymierne korzyści z rozszerzenia się kręgu zleceniodawców.

Ambicją każdego zakładu poligraficznego w Polsce powinien być udział w tym konkursie. Niech gryf, który jest starym symbolem poligrafów, nadal będzie znakiem dobrej jakości.

arrow Zgłoszenie uczestnictwa

-all4pack- baseline date uk