W dniach 16 i 17 marca w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim, odbyło się spotkanie integracyjno szkoleniowe zorganizowane przez Polską Izbę Druku.
Było to pierwsze spotkanie z planowanego cyklu corocznych spotkań integracyjnych połączonych ze szkoleniem. Ustalono, że grupy uczestników poszczególnych szkoleń, (aby móc wynieść większy pożytek ze szkolenia) nie będą liczyły więcej niż 50 osób. W tym roku spotkaliśmy się w 35-cio osobowym zespole.
Chcemy także, aby w czasie przeznaczonym na szkolenie, co roku partycypowała inna firma handlowa spośród tych zrzeszonych w naszej Izbie. W tym roku była to firma Fujifilm Europe Gmbh reprezentowana przez Dyrektora Generalnego Pana Tomasza Wróblewskiego.
Wystąpienie tej firmy wygłosił pan Nigel McNae Business Manager EMEA. Tematem wystąpienia było cyfrowe urządzenie JetPress 720 s zadrukowujące z ultrajakością arkusze papieru w formacie B2 z szybkością 2700 arkuszy/godz

Następnie szkolenie z kierowania zespołem poprowadził pan Jarosław Łukjańczuk z zewnętrznej, wiodącej firmy szkoleniowej. Przedstawił on uczestnikom spotkania podstawy zarządzania strategicznego, zarządzanie poprzez cele, zadania menagera i zasady skutecznego delegowania zadań.
Pierwszy dzień spotkania został zakończony uroczystą kolacją.  

Drugiego dnia uczestnicy kontynuowali szkolenie z zarządzania zespołem, poznając zasadę SMART/WARTE, poziomy delegowania zadań oraz psychologię motywacji.

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne zakończyło się wspólnym obiadem.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

kolejne-spotkanie

walne-zgromadzenie2019

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom drukarnie
logo drukinfopl
logom opakowanie
logom poligrafika
logom pinp
logom pp
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
digital-business
opakowania-i-etykierty
logom vidart ok
logo wydawca

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Statystyka

Odsłon : 9019666