Laureaci konkursu o Złoty Medal Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

zlotyedal2014Szanowni Państwo,
Wyniki dostępne TUTAJ, a więcej informacji w załączonej notatce.

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań. Nagrodzone zostały 4 zgłoszenia.
Wystawcy wrześniowego Festiwalu mogli zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach. O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych,  innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka.
Decyzją komisji konkursowej Złotymi Medalami nagrodzonych zostało 4 zgłoszeń (w kolejności alfabetycznej):

1. Multi Frame, zgłaszający: AdSystem
2. Znakowarka fibrowa LOTUS, zgłaszający: Colop Polska
3. iwarePrint, zgłaszający: IWARE
4. Drukarka Wielkoformatowa, zgłaszający: Plotserwis

Więcej informacji o laureatach: KLIKNIJ

W skład Jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii:

- Małgorzata Chorzępa, redaktor naczelny T&P / T&P Tekstylia- Zdobienie i Promocja,
- Zbigniew Grzeszczuk, wice prezes PIAP,
- Jolanta Ziemniak-Ronke, redaktor naczelna Świata Druku,
- Łukasz Łukasiewicz, redaktor portalu Signs.pl,
- Wacław Wasiak,Dyrektor Polskiej Izby Opakowań.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas targów Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań.
*** koniec informacji prasowej ***
 Kontakt dla mediów:  Katarzyna Lipska, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. | tel. 535 338 874

O Festiwalu:
Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, od 10 do 11 września 2014. W tym roku do wystawców branży reklamowej i poligrafii reklamowej dołączył sektor opakowaniowy. Targom będą towarzyszyły wydarzenia specjalne. Konferencja Print&Win 2014 poświęcona technologii Web2Print oraz oprogramowaniu dla branży opakowań. Tradycyjnie już zostaną przeprowadzone konkursy o Złoty Medal Festiwalu - na najbardziej innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowanie. O tytuł Super Gift zawalczą prezentowane na targach gadżety i artykuły promocyjne.  Edycja 2013 przyciągnęła ponad 130 wystawców i 3 tys. zwiedzających.