Firma Koenig & Bauer kontynuuje swoją transformację

Firma Koenig & Bauer kontynuuje swoją transformację z tradycyjnego producenta maszyn drukujących w elastyczny koncern technologiczny. W oparciu o globalne trendy oraz intensywne dyskusje z klientami i ekspertami, firma określiła swój kierunek strategiczny na najbliższe lata.

Rozpoczęta już droga do zwiększenia cyfryzacji i modułowości prowadzi nie tylko do większego sukcesu ekonomicznego na głównych rynkach działalności firmy Koenig & Bauer, ale przede wszystkim do sukcesu na rynku druku opakowań. Procesy druku stają się coraz bardziej oszczędne pod względem zużycia materiałów i energii, a co za tym idzie - bardziej zrównoważone. Ponadto w swojej nowej strategii koncernu "Exceeding Print" firma Koenig & Bauer wyznacza sobie kolejne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Oprócz ponoszonej odpowiedzialności wobec klientów i pracowników, koncern jako członek największej na świecie inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju - UN Global Compact - chce jeszcze lepiej sprostać swojej odpowiedzialności ekologicznej, społecznej i socjalnej.

zmiana-adresu