Zmiana terminu i formuły Konferencji Akademia Zarządzania Barwą

Szanowni Państwo,

dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie tegoroczną konferencją z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, za wszystkie zgłoszenia, ale też informacje o ograniczeniach związanych z udziałem w stacjonarnej konferencji i zapytania co do formuły spotkania online w związku z lawinowo rosnącą  liczbą zakażeń koronawirusem.

Sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu z Państwa, wspólnie ze współorganizatorami wydarzenia i prelegentami, zdecydowaliśmy o zmianie terminu i przeniesieniu tegorocznej XV Konferencji Akademia Zarządzania Barwą do przestrzeni wirtualnej. Odbędzie się ona, podobnie jak w roku ubiegłym, na platformie Click Meeting w dniu 7 grudnia br.

Program wykładów i warsztatów pozostaje bez zmian.

Przedłużamy tym samym termin rejestracji na to wydarzenie do 30 listopada br.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych z Państwa, którzy zarejestrowali się na tegoroczną konferencję oraz tych, którzy uzależniali swój przyjazd do Warszawy od sytuacji epidemicznej na spotkanie z ekspertami CM online.

Informujemy, że niezwłocznie skontaktujemy się z wszystkimi, którzy zarejestrowali się i opłacili swój udział w konferencji w celu zweryfikowania decyzji o udziale.

Wszystkich Państwa, którzy życzą sobie dołączyć do nas na konferencji online prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa na stronie https://azb.akademia-wiedzy.eu/rejestracja/ po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem.

zmiana-adresu