Bertelsmann i Heidelberg zacieśniają współpracę


Bertelsmann Printing Group (BPG) zawarła dwie kolejne umowy subskrypcyjne z firmą Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). W styczniu 2022 r. w zakładzie Mohn Media w Gütersloh rozpocznie pracę zregenerowany Speedmaster XL 162-8-P, a w lutym nowy Speedmaster XL 106-10-P+L. W ramach umów Subscription Smart Heidelberg będzie oferował firmie Mohn Media doradztwo i wsparcie w osiąganiu określonych celów wydajnościowych w ramach pięcioletniego partnerstwa w zakresie produktywności. Zakres umowy obejmuje usługi i zarządzanie zapasami wybranych materiałów eksploatacyjnych oraz części serwisowych.

Dzięki niedawno zawartej umowie BPG i Heidelberg zacieśniają partnerstwo, które sięga końca 2019 roku. To właśnie wtedy podpisano pierwsze umowy abonamentowe - przez Mohn Media w Gütersloh i innego członka Bertelsmann Printing Group, Vogel Druck w Höchberg. W lutym 2020 roku zaowocowało to uruchomieniem produkcji z wykorzystaniem maszyny Speedmaster XL 106-10-P+L w Gütersloh i Speedmaster XL 106-9-P+L w Vogel Druck.

Decyzja Mohn Media o kontynuowaniu współpracy z Heidelbergiem była rozważana już wiosną 2021 roku. Wyniki marcowej inspekcji potwierdziły spełnienie bardzo wysokich oczekiwań określonych we wstępnych umowach abonamentowych. Całkowita wydajność maszyny Speedmaster XL 106 w Gütersloh wzrosła w okresie od lutego 2020 do stycznia 2021 roku z 37 proc. do 56 proc. Do końca 2020 r. ta dziesięciokolorowa maszyna wydrukowała łącznie 55 mln arkuszy (OK sheet).

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

zmiana-adresu

ankieta

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Statystyka

Odsłon : 10364117