Duplo prezentuje iSaddle 5.0,Szersza gama zastosowań

Firma Duplo wprowadziła na rynek ulepszoną wersję systemu broszurującego iSaddle, który oferuje szybsze przygotowanie do pracy i może obsługiwać szerszy zakres zadań. Jak podkreśla producent, rozwiązanie zostało wyposażone w nowe funkcje, które zapewniają zwiększoną automatyzację, niezawodność oraz wydajność produkcji. Pełna automatyzacja i intuicyjne programowanie umożliwiają pojedynczemu operatorowi wykonanie przezbrojenia w minimalnym czasie, dzięki czemu szybko i łatwo radzi sobie z szerokim zakresem formatów od bardzo małych do ponadwymiarowych arkuszy A4 bez konieczności ręcznej interwencji. Dzięki licznym usprawnieniom nowy system iSaddle 5.0 nadaje się zarówno do realizacji krótkich serii w technologii cyfrowej, jak i dłuższych realizowanych w technice litograficznej. Nowy trymer DKTS-200 oferuje obróbkę przy pomocy trzech lub pięciu noży i umożliwia układanie książek o małym formacie w dwóch egzemplarzach, podwajając tym samym prędkość produkcji. Nowa wersja systemu może również obsługiwać szerszy asortyment produktów i realizować bardziej kreatywne projekty większą prędkością oraz oferuje możliwość zastosowania czterech ściegów w przypadku podwójnej produkcji w standardowej konfiguracji dwugłowicowej. Dla bardziej wymagających użytkowników, urządzenie może być również skonfigurowana z czterema głowicami.

zmiana-adresu