By kolory się zgadzały - zapraszamy na tegoroczną Konferencję z cyklu "Akademia Zarządzania Barwą"

Szanowni Państwo!

Zainteresowanym przypominamy, że do najbliższej środy – 17 listopada br. - przyjmujemy ostatnie zgłoszenia i płatności na XV konferencję i warsztaty z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, na której spotkamy się już 24 listopada br.

Na miłośników Color Managementu czekamy wraz z ekspertami w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem bez przeszkód, natomiast zadbaliśmy także o to, aby w przypadku wprowadzenia ograniczeń w możliwości odbycia spotkania stacjonarnego Konferencja – podobnie jak w roku ubiegłym – odbyła się online. Zachęcamy do zapoznania się warunkami udziału w wydarzeniu przede wszystkim z programem Konferencji.

I jak program pokazuje, podczas konferencji otrzymają Państwo pokaźną dawkę wartościowej wiedzy, a przekażą ją Państwu znani eksperci. Małgorzata Lososová Ungrádová uporządkuje informacje o standardach i formatach danych w CM, takich jak G7, ISO, PSO, ICC, Fogra, CXS. O metodach standaryzacji produkcji poligraficznej na konkretnych przykładach opowie Mateusz Łasecki. Być może nieco zaskoczy Państwa Marcin Dąbrowski, który tym razem przybliży tajniki kolorów fluorescencyjnych lakierów do paznokci. Jacek Hamerliński odkryje przed nami praktyczne zastosowanie efektu fotokatalitycznego – utlenianie fotokatalityczne jako metoda niszczenia szkodliwych związków organicznych i czynników chorobotwórczych, zwłaszcza w obliczu pandemii COVID-19, jest dla poligrafów zagadnieniem wielce interesującym. Nie zabraknie wystąpień ekspertów z firm współorganizujących Konferencję: Digiprint, Epson i Reprograf-Grafikus. I tak przyjazny system kontroli jakości druku przedstawi Leszek Bartkowiak; o tym, jak zautomatyzować proces standaryzacji i zarządzania kolorem w drukarni opakowaniowej, opowie Łukasz Szymański, a Rafał Hnidziuk zaprezentuje nowości ze świata proofingu. Po części wykładowej specjaliści ci poprowadzą dla Państwa warsztaty, podczas których będzie można zweryfikować zdobytą wiedzę w praktyce. Możliwe, że dzięki nim zarządzanie barwą w Państwa przedsiębiorstwach stanie się łatwe i przyjemne.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy zatem do jak najszybszej rejestracji na Konferencję – formularz znajduje się na stronie https://azb.akademia-wiedzy.eu/rejestracja/, a w razie wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: organizator Polski Drukarz sp. z o.o., tel. 42 687 12 92, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymają listopadowe wydanie „Świata DRUKU”, w którym również nie zabraknie sporej dawki wiedzy o CM, standaryzacji i nie tylko.

Zapraszamy również do sięgnięcia po relacje z ostatnich konferencji:

2020: http://www.swiatdruku.eu/Archiwum/Rok-2021/01-2021/Spragnieni-koloru

2019: http://www.swiatdruku.eu/Archiwum/Rok-2020/01-2020/Wejsc-na-wyzszy-poziom-czyli-meandry-Color-Managementu

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół „Świata DRUKU”

Obraz zawierający tekst, clipart
              Opis wygenerowany automatycznie

Polski Drukarz Sp. z o.o.

Wydawca magazynu "Świat DRUKU"

i organizator Akademii-Wiedzy

zmiana-adresu