Wydruki okolicznościowe w drukarni Technodruk z bigówko-falcerką z oferty Duplo Polska

Możliwość obsługi szerokiego zakresu gramatur  - od 100 do 400 g/m² to najważniejsze kryterium, jakim kierowała się drukarnia Technodruk przy zakupie nowego urządzenia bigująco-falcującego. Realizuje ona bowiem wydruki okolicznościowe, jakimi posługują się Urzędy Stanu Cywilnego i Urzędy Miast i Gmin w całej Polsce. Jak twierdzi Leszek Frąckowiak, wiceprezes zarządu firmy, wybór padł na bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF- 375 z oferty Duplo Polska, gdyż inne konkurencyjne rozwiązania nie umiały sobie poradzić z obsługą papierów o takich gramaturach. Rozwiązanie to – jak twierdzi – sprawdza się znakomicie w codziennej produkcji. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic – lokalny dealer Duplo Polska.

walne-zgromadzenie2019