SHARP ROZPOCZYNA REKRUTACJĘ PARTNERÓW B2B

Warszawa, 27.10.2018
W związku ze zmianą strategii, Sharp CEE rozpoczyna rekrutację Partnerów B2B do nowych i istniejących kanałów sprzedaży. Szczegóły można znaleźć na stronie www.rekrutacjab2b.sharp.pl

Nowy Program Partnerski Sharp skierowany jest do firm, które planują rozszerzenie dotychczasowej działalności i szukają nowych możliwości biznesowych. Program gwarantuje dostęp nie tylko do nowoczesnych technologii i rozwiązań oferowanych przez Sharp, ale zapewnia też Partnerom profesjonalne wsparcie techniczne i sprzedażowe.
Wiosną bieżącego roku Sharp mocno zmienił swoją strategię, odnośnie dalszego rozwoju sieci partnerskiej i współpracy z Partnerami. Wynika to z faktu, że w ostatnich miesiącach do oferty firmy trafiło wiele nowych, innowacyjnych produktów, m.in. nowa gama urządzeń wielofunkcyjnych A4 oraz A3, urządzenia wysokonakładowe, a także interaktywne monitory, Big Pad 4K. Poza tym już niedługo w regularnej sprzedaży pojawią się monitory pracujące w środowisku 8K (ich premiera miała miejsce podczas tegorocznych targów ISE), rozwiązania z zakresu Point of Sale czy też Skywell – innowacyjny generator wody pitnej, pozyskiwanej bezpośrednio z atmosfery.
Rynek nowoczesnych urządzeń i technologii nieustannie się rozwija, w związku z czym oczekiwania klientów także rosną. Nowy Program Partnerski Sharp gwarantuje dostęp do innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań, którym towarzyszą programy wspomagające prowadzenie skutecznej sprzedaży i biznesu (m.in. platforma internetowa, szkolenia online oraz w showroomie Sharp, wszechstronne wsparcie marketingowe etc.).
– Program Partnerski Sharp kierujemy głównie do tych firm, które chcą rozwijać swoją lokalną działalność biznesową i poszukują nowych możliwości – podkreśla Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager Sharp CEE. – Głównym celem strategii Sharp jest dostarczanie Partnerom całkiem nowych produktów i rozwiązań. Kluczowe dla nas jest, aby nasi Partnerzy zdobywali kompetencje zarówno w obszarach sprzedaży, jak i serwisu. Tworzymy nowe kanały, które umożliwią dostarczanie oferowanych przez nas rozwiązań do jeszcze większej niż dotychczas liczby klientów.

Sharp rekrutuje obecnie partnerów do trzech głównych kanałów sprzedaży rozwiązań biznesowych: Office Solutions, Visual Solutions oraz POS (Point Of Sales).

Więcej informacji, dotyczących programu i oferty biznesowej Sharp, można znaleźć
na stronie www.rekrutacjab2b.sharp.pl

Sharp – „Be Original.”
Sharp Electronics CEE zmienia sposób, w jaki firmy wykorzystują informacje. Wspiera klientów w zakresie obiegu dokumentów oraz integracji procesów IT, a także pomaga tworzyć, wizualizować, zarządzać i udostępniać informacje.
Oparte na najnowszych technologiach usługi, pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad informacjami wykorzystywanymi w firmach, niezależnie od tego czy są one dostępne w formie cyfrowej lub analogowej.
Sharp jest producentem najwyższej jakości urządzeń wielofunkcyjnych oraz profesjonalnych systemów cyfrowych dla środowisk biurowych oraz punktów druku. Oferuje również szeroki wachlarz monitorów, do wszelkich zastosowań – począwszy od ścian wideo, poprzez systemy Sigital Signage aż po innowacyjne interaktywne monitory dotykowe dla środowisk biznesowych i edukacyjnych.
Zgodnie z hasłem „Be Original.” Sharp tworzy rozwiązania wpierające różnorodność i szyte na miarę niepowtarzalnych potrzeb swoich klientów.

Dodatkowe informacje o oferowanych rozwiązaniach można uzyskać na:
www.sharp.pl
www.linkedin.com/company/sharp-eu