Profesjonalna ochrona - od stóp do głów

Nowy katalog markowego wyposażenia bhp firmy MEWA już jest dostępny

[Warszawa, wrzesień 2018 r.]  Od 1 września dostępny jest nowy katalog MEWA na rok 2018/2019 z firmowymi artykułami bhp. Zarówno bezpośredni użytkownicy, jak i osoby decydu-jące w firmach o zakupach, znajdą w katalogu wszystko, co jest niezbędne w zakładzie i warsz-tacie do ochrony pracowników w trakcie wykonywanych przez nich prac – począwszy od wy-posażenia ochronnego, poprzez funkcjonalną odzież, aż po środki do ochrony i pielęgnacji skó-ry.

Obszerny asortyment, obejmujący ponad 1300 artykułów, jest podzielony w przejrzysty sposób, co umożliwia szybkie wyszukiwanie w pięciu kategoriach „Obuwie ochronne“, „Rękawice robo-cze“, „Odzież“, „Ochrona skóry i higiena“ oraz „Środki ochrony głowy, dróg oddechowych, oczu i słuchu“. W katalogu są również najnowsze produkty takich znanych producentów jak PUMA, ELTEN, BASE czy Dickies Workwear. Szczególny komfort w asortymencie obuwia ochronnego oferuje innowacyjna technologia tłumienia drgań WellMaxx firmy ELTEN – ta rewolucyjna kon-strukcja rdzenia podeszwy zapewnia całkowicie nowe odczucia podczas chodzenia.

Łatwe wyszukiwanie produktów i zamawianie
Asortyment wyrobów oferowany w katalogu koncentruje się przede wszystkim w obszarach, gdzie musi być zagwarantowana ochrona i bezpieczeństwo pracownika, a więc np. w branży motoryzacyjnej, budownictwie, przemyśle metalowym, jak też maszynowym. Dany artykuł można szybko i łatwo wyszukać, ponieważ np. obuwie ochronne pogrupowane jest według ma-rek, klas bezpieczeństwa i cen. Każdy, kto chciałby wybrany artykuł zaopatrzyć w logo swojej firmy, może od razu zamówić taką usługę w dziale, który wykonuje wyszywane i haftowane na-pisy na odzieży. Można się też skonsultować z doradcą firmy MEWA poprzez bezpłatną infolinię.

Dostawy w całej Europie
Zgodnie z zasadą „wszystko od jednego dostawcy“, szeroka paleta artykułów bhp w katalogu uzupełnia ofertę pełnej usługi firmy MEWA w zakresie odzieży roboczej i tekstyliów przemysło-wych do wynajęcia. Katalog można natychmiast zamówić na stronie internetowej firmy MEWA (www.mewa-service.pl). Wszystkie artykuły wysyłane są do odbiorców w Niemczech w ciągu 24 godzin, a na terenie Europy w ciągu 72 godzin. Klienci zainteresowani artykułami z katalogu mogą je zamówić również na stronie internetowej bhp.mewa-service.pl.