POLIGRAFICZNE KONFRONTACJE - OPAKOWANIA GIĘTKIE

zaprasza na

XL POLIGRAFICZNE KONFRONTACJE

OPAKOWANIA GIĘTKIE

Współorganizator: 3M POLAND Sp. z o.o.
Moderator: Piotr Lis
Termin: 20 września 2018 r..
Miejsce: Sala konferencyjna Fundacji im. Stefana Batorego, Warszawa, ul. Sapieżyńska 10A
Czas trwania: 10:00 – 17:00

PROGRAM KONFRONTACJI

PRZYWITANIE, WPROWADZENIE DO TEMATYKI KONFRONTACJI

STUDIUM WIEDZY: „PROBLEMY I DECYZJE PRZY DRUKU OPAKOWAŃ GIĘTKICH TECHNIKĄ FLEKSOGRAFICZNĄ.
Artur Banasiak - FORMIKA Sp. z o.o.

DRUK OPAKOWAŃ GIĘTKICH W TECHNICE OFFSETOWEJ.
Jarosław Kotfis
- MAN ROLAND WEB SYSTEMS NewCo GmbH.

A MOŻE DRUK OPAKOWAŃ GIĘTKICH FARBAMI EB?.
Mirosław Prokop
- EURO-PRINT Sp. z o.o..

CIĘCIE, KONWERTING OPAKOWAŃ GIĘTKICH. NA CO NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ.
Przemysław Goździński - JURMET Sp. z o.o. Sp.K..

SYSTEMY ISO, BRC, HACCAP – WYMÓG CZY CODZIENNOŚĆ.
Gość specjalny

Po każdym z wykładów będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji.

Koszt uczestnictwa
Koszt dla jednej osoby (wykłady, materiały, lunch, certyfikat):  320,00 PLN
Koszt dla członków SAIP PW:  240,00 PLN
Przy zgłoszeniu (potwierdzonym przez SAIP PW) do 6 września 2018 r. cena promocyjna:  270,00 PLN

Wpłaty (koszt uczestnictwa zgodnie z dniem rejestracji potwierdzonym automatycznym potwierdzeniem zgłoszenia) należy uiścić najpóźniej do 14 września 2018 r. (włącznie) przelewem na konto:
Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW, Warszawa, ul. Konwiktorska 2
Konto w Alior Bank; numer konta: 27 2490 0005 0000 4500 3331 8422

Pełna informacja i formularz zgłoszenia dostępne są na naszej stronie www.saippw.org

Ilość miejsc ograniczona.

Osobom zapisanym zostanie wysłana pełna agenda i plan dojazdu ok. 3 dni przed terminem Konfrontacji. Załączona będzie również lista książek, które będzie można zakupić w czasie Konfrontacji.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia:

Andrzej Żurkiewicz – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , mobil: +48 730-191-910
Małgorzata Guraj – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , mobil: +48 730-008-176

Partner naukowy:
Zakład Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii WIP PW

Partnerzy Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW:
3M Poland Sp. z o.o., Arctic Paper Polska Sp. z o.o.,Avargraf Sp. z o.o. Sp.k., Böttcher Polska Sp. z o.o., Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego, D-Print.pl, Digiprint Sp. z o.o., DuPont Poland Sp. z o.o., Foto-Druk, Fujifilm Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Grafia Krzysztof Dziewulski, Heidelberg Polska Sp. z o.o., huberGroup Sp. z o.o., Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o., KBA CEE Sp. z o.o., Paper Consulting &Trade Wojciech Kossek, Lotos Poligrafia Sp. z o.o., Metsä Board Polska Sp. z o.o., MTP Sp. z o.o., Papyrus Sp. z o.o., Usługi Poligraficzno-Reklamowe PASJA Jacek Stencel, Drukarnia Pozkal Sp. z o.o. Sp.k., Pre-Media Solutions, Pryzmat Sp.j., Reprograf S.A., Quad/Graphics Europe Sp. z o.o., Scorpio Sp. z o.o., Stora Enso Polska Sp. z o.o., Sun Chemical Sp. z o.o., UDS Sp. z o.o.

Patronat medialny:
a-4-p, Biuletyn PW, druk.info.pl, Opakowanie, Packaging Polska, Poligrafika, Print & Publishing, PrintinPoland.com, Przegląd Papierniczy, Rynek Papierniczy.pl, Signs.pl, Świat Druku, Świat Poligrafii Professional, Vidart, Wydawca