Océ VarioPrint 6000 TITAN z międzynarodową nagrodą EDP

Warszawa, 7 czerwca 2018 r.
Seria Océ VarioPrint 6000 TITAN – wysokowydajny system cyfrowego druku czarno-białego – otrzymała główną nagrodę niezależnego Europejskiego Stowarzyszenia Prasy Cyfrowej (EDP) dla najlepszego monochromatycznego urządzenia na papier cięty. W uzasadnieniu kapituła konkursowa podkreśliła, że czarno-białe wydruki Océ VarioPrint 6000 TITAN osiągają najwyższą jakość, charakterystyczną dla druku offsetowego, a dodatkowo wydajność urządzeń spełnia wymagania firm o różnych modelach biznesowych w zakresie rozwoju ich oferty o nowe produkty i usługi.

Seria TITAN jest oparta na uznanej platformie Océ VarioPrint 6000 – czyli urządzeń do monochromatycznej produkcji cyfrowej wprowadzonych na rynek 10 lat temu. Mimo upływu czasu, zastosowana tam technologia Gemini Instant Duplex jest wciąż niedościgniona i pozwala obsłużyć wolumeny sięgające nawet do 10 milionów wydruków formatu A4 miesięcznie. Nowa seria urządzeń idealnie nadaje się do zastosowań komercyjnych, m.in. dla producentów materiałów drukowanych, książek czy dokumentów transakcyjnych drukujących w wysokich nakładach. Szybkość działania maszyn z serii Océ VarioPrint 6000 TITAN także jest imponująca – prędkość druku do 328 obrazów A4 na minutę dla druku dwustronnego i nawet 30,000 obrazów tygodniowo w nieprzerwanym cyklu pracy to wynik, który stawia te urządzenia wśród najbardziej wydajnych systemów wysokonakładowego druku cyfrowego na rynku.
Seria Océ VarioPrint 6000 TITAN jest dostępna w trzech wersjach i oferuje szereg opcji wykończania, w tym m.in. tworzenie broszur, oprawy klejonej, szytej i przycinania. Dodatkowo posiada otwarty interfejs DFD w celu dalszego łączenia z kompatybilnymi, zewnętrznymi urządzeniami do wykończenia materiałów.

Nagrody EDP
Europejskie Stowarzyszenie Prasy Cyfrowej skupia 21 wiodących magazynów branżowych, zajmujących się tematyką druku cyfrowego. Coroczne nagrody honorują największe osiągnięcia technologiczne w zakresie druku cyfrowego.

edp-award-dla-oce

-all4pack- baseline date uk