Sylwester Piec dołącza do działu sprzedaży offsetowych maszyn arkuszowych KBA CEE

Warszawa, 13.03.2018
Z dniem 1 marca br. Sylwester Piec objął stanowisko regionalnego szefa sprzedaży maszyn arkuszowych w firmie KBA CEE. Jest odpowiedzialny za działania handlowe i opiekę posprzedażową nad klientami z Polski środkowej oraz północno-wschodniej. Zastąpił na nowym stanowisku Jacka Nieszczerzewicza, który rozstał się z firmą KBA CEE.

Sylwester Piec swoją przygodę z branżą poligraficzną rozpoczął w 1999 roku jako serwisant maszyn introligatorskich. Następnie zajął się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych, by w 2005 roku związać się po raz pierwszy z marką Koenig & Bauer; w firmie KBA-Grafitec przez kilka lat był odpowiedzialny za sprzedaż maszyn małoformatowych. Następnie obszarem jego działalności były – ponownie – materiały eksploatacyjne oraz komponenty do maszyn drukujących. Od 1 marca r. Sylwester Piec po raz drugi dołączył do lokalnego działu handlowego Koenig & Bauer.

Mówi Jan Korenc, prezes KBA CEE: „Cieszymy się, że ponownie w naszych strukturach sprzedażowych pojawił się Sylwester Piec – przed laty związany już z marką Koenig & Bauer, a więc znający jej rozwiązania, a zarazem – bardzo doświadczony we współpracy z polskimi drukarniami offsetowymi. Mamy nadzieję, że jego wiedza i staż na rynku poligraficznym będą znaczącym wzmocnieniem całego działu handlowego KBA CEE”.

-all4pack- baseline date uk