„Flekso jakie jest, każdy widzi…” - panel branżowy poświęcony wyzwaniom technologicznym i technicznym produkcji fleksograficznej

Warszawa, 26.09.2017
16 listopada firmy Kodak i 3M organizują pierwszą edycję panelu branżowego, poświęconego wyzwaniom technologicznym i technicznym, jakie niesie współczesna produkcja fleksograficzna. Spotkanie zatytułowane „Flekso jakie jest, każdy widzi…” odbędzie się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi i stanowić będzie kontynuację dyskusji rozpoczętej podczas tegorocznej edycji  konferencji Meet Kodak Polska. Wszystkich zainteresowanych produkcją fleksograficzną, również tych którzy nie uczestniczyli w Meet Kodak Polska, organizatorzy zapraszają do Łodzi. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, a o zgłoszeniu decyduje kolejność.

W konferencji wezmą udział specjaliści ze wszystkich dziedzin produkcji fleksograficznej – od etapu projektowania po drukowanie. Wśród nich będą przedstawiciele firm Kodak i 3M, a także partnerzy wspierający to wydarzenie – m.in. przedstawiciele producentów farb graficznych, oprogramowania, cylindrów rastrowych i formowych, systemów prepress oraz technolodzy produkcji opakowań i etykiet. Podobnie jak w przypadku organizowanych od ponad 10 lat spotkań Meet Kodak Polska, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez szeroko pojętej branży poligraficznej i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, organizatorzy i tym razem zadbali o bogaty program merytoryczny konferencji – w tym przypadku dedykowany branży produkcji opakowań i etykiet.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z przedstawicielami firm organizujących to spotkanie: ze strony firmy Kodak - z Jackiem Galińskim, Sales Managerem EAMER Polska & EE Pkg Division (tel: +48 692 030 526, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); ze strony  firmy 3M – z Piotrem Lisem, specjalistą ds. rynku poligraficznego (tel: +48 600 915 553, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
Hotel DoubleTree by Hilton oferuje preferencyjne stawki zakwaterowania dla uczestników konferencji, na hasło „Warsztaty flekso”.

nowe-wladze-pid2017