Szorty robocze PERFORMANCE o modnym kroju to funkcjonalny i komfortowy ubiór do pracy w upalne dni

Warszawa, sierpień 2017 r.

Pracownik również w lecie powinien czuć się dobrze w odzieży roboczej. W przeciwnym razie będzie korzystał ze swojej prywatnej odzieży, która często nie jest funkcjonalna i która przeważ-nie wyglądem nie będzie pasować do koncepcji firmy. Jest zatem rzeczą wskazaną, by na upalne dni zaproponować pracownikom atrakcyjne i wygodne ubrania robocze.
Takim elementem odzieży roboczej są szorty z kolekcji PERFORMANCE firmy MEWA. Są one w szczególności przeznaczone dla osób zatrudnionych w rzemiośle i w przemyśle: drukarzy, elektryków, pracowników budowlanych, ogrodników, osób pracujących w rolnictwie czy też dla piekarzy i cukierników.

Szorty te posiadają szereg praktycznych zalet, podobnie jak spodnie z długimi nogawkami. Za-kładki w pasie jak również indywidualnie regulowana szerokość w talii za pomocą gumy z dziur-kami z tyłu, zapewniają optymalną swobodę ruchu. Krótkie spodnie mają praktyczne kieszenie ze wzmocnionym dnem, w których można schować drobne przedmioty oraz np. telefon komór-kowy. Klapki z zatrzaskami stanowią zamknięcie kieszeni i chronią schowane przedmioty przed wypadnięciem. Oczywiście jest też praktyczna, podwójna kieszeń na calówkę, co doceni z pewnością każdy pracownik budowlany. W pętli na narzędzia, znajdującej się na boku spodni, umieścić można np. młotek, który w ten sposób będzie zawsze pod ręką.
Szorty PERFORMANCE są nie tylko wygodne w noszeniu. Również dobrze wyglądają, co zawdzięczać należy m.in. atrakcyjnemu połączeniu różnych kolorów z czernią.

Wiele firm wzbrania się przed wyposażaniem swoich pracowników w dodatkową letnią odzież roboczą. Rozwiązaniem jest w takim przypadku wynajmem zamiast kupna. Firma MEWA oferu-je wymianę aktualnie wynajmowanej odzieży roboczej na odzież letnią również w trakcie trwania umowy wynajmu. To duża zaleta, bowiem firma ma do dyspozycji dla swoich pracowników zawsze czystą odzież, dostosowaną do danej pory roku.

mewa1

Odzież robocza firmy MEWA to wygoda, funkcjonalność i większa swoboda ruchów w trakcie wykonywania różnych prac fizycznych.

mewa2

Szorty firmy MEWA mogą być używane przez osoby pracujące w rzemiośle i w przemyśle.

[Warszawa, sierpień 2017 r.] Kiedy termometr wskazuje ponad 25 stopni C, praca fizyczna staje się dużym wysiłkiem. Odczuwają to szczególnie wszyscy, którzy pracują w upale. Wtedy chętnie zmieniają ubiór roboczy na lżejszą letnią odzież: kurtkę na koszulkę czy też długie spodnie na bermudy, takie jak np. szorty robocze PERFORMANCE firmy MEWA.

Pracownik również w lecie powinien czuć się dobrze w odzieży roboczej. W przeciwnym razie będzie korzystał ze swojej prywatnej odzieży, która często nie jest funkcjonalna i która przeważnie wyglądem nie będzie pasować do koncepcji firmy. Jest zatem rzeczą wskazaną, by na upalne dni zaproponować pracownikom atrakcyjne i wygodne ubrania robocze.

Szorty te posiadają szereg praktycznych zalet, podobnie jak spodnie z długimi nogawkami. Zakładki w pasie jak również indywidualnie regulowana szerokość w talii za pomocą gumy z dziurkami z tyłu, zapewniają optymalną swobodę ruchu. Krótkie spodnie mają praktyczne kieszenie ze wzmocnionym dnem, w których można schować drobne przedmioty oraz np. telefon komórkowy. Klapki z zatrzaskami stanowią zamknięcie kieszeni i chronią schowane przedmioty przed wypadnięciem. Oczywiście jest też praktyczna, podwójna kieszeń na calówkę, co doceni z pewnością każdy pracownik budowlany. W pętli na narzędzia, znajdującej się na boku spodni, umieścić można np. młotek, który w ten sposób będzie zawsze pod ręką.

Wiele firm wzbrania się przed wyposażaniem swoich pracowników w dodatkową letnią odzież roboczą. Rozwiązaniem jest w takim przypadku wynajmem zamiast kupna. Firma MEWA oferuje wymianę aktualnie wynajmowanej odzieży roboczej na odzież letnią również w trakcie trwania umowy wynajmu. To duża zaleta, bowiem firma ma do dyspozycji dla swoich pracowników zawsze czystą odzież, dostosowaną do danej pory roku.

expoopakowania2017 400x300

nowe-wladze-pid2017