Dużymi krokami zbliżają się Targi TAROPK

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 26-28 września br.

Tegoroczna edycja Targów TAROPAK, dzięki bogatej ofercie wystawców, da możliwość zobaczenia najnowszych technologii z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcji opakowań i materiałów opakowaniowych, etykietowania czy magazynowania. Targi TAROPAK są skierowane do przedstawicieli różnych branż: spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, meblarskiej czy ogrodniczej.

Mocną stroną Targów TAROPAK są wydarzenia towarzyszące poruszające różne aspekty branży opakowań, m.in. trzecia edycja Konferencji E-commerce czy druga edycja spotkania Taropak Design.

Jest nami miło zakomunikować, że Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga objęły to ważne wydarzenie Patronatem Branżowym

Dla członków PID dostępne są bezpłatne zaproszenia (50 sztuk), pod linkiem

banaliz