Drukexpress.pl z cyfrowym systemem broszurującym Duplo
 

Warszawa, 08.04.2021
Chcąc przyspieszyć terminy realizacji zleceń i w jeszcze większym stopniu wykorzystać potencjał tkwiący w technologii cyfrowej, firma Drukexpress.pl zdecydowała się na inwestycję w system broszurujący Duplo150. Obecnie ta drukarnia cyfrowa odnotowuje systematyczne wzrosty zleceń, w których wykorzystuje nowo zakupioną linię broszurującą.


Drukexpress.pl to drukarnia cyfrowa, obsługująca klientów nie tylko z Polski, ale też z ponad 20 krajów z całego świata. Specjalizuje się w naklejkach i drukach premium z uszlachetnieniami i na nietypowych nośnikach, choć wykonuje się tu dla klientów pełną gamę produktów poligraficznych. Jakiś czas temu rozpoczęła poszukiwania systemu do broszurowania. „Po seriach testów różnych urządzeń, zdecydowaliśmy się na maszynę Duplo. Precyzja, jakość szycia, łatwość obsługi, szybkość w zmianie pracy (co w druku cyfrowym jest ważne) - to czynniki jakie zdecydowały o naszym wyborze” – mówi Paweł Perdek, właściciel drukarni.
Cyfrowy system broszurujący Duplo 150 oferuje szycie grzbietowe, narożne i boczne. Jak podkreśla producent, jedną z głównych zalet urządzenia jest wysoka elastyczność,
pozwalająca na broszurowanie prac pochodzących z kilku różnych źródeł.
Możliwe jest tu łączenie wydruków offsetowych i cyfrowych, prostych broszur,
a także złożonej dokumentacji bez  ustępstw w zakresie jakości. „Optyczne rozpoznawanie znaku końca broszury i opcjonalny czytnik kodów kreskowych umożliwiają produkcję personalizowanych broszur drukowanych cyfrowo, czym się m.in. zajmujemy. Urządzenie pozwala nam w szybki sposób oprawić małe nakłady, jakie głównie obsługujemy” – mówi Paweł Perdek.
W Drukexpress.pl – jak podkreśla – stawia się przede wszystkim na terminowość i jakość realizacji zleceń. Ta inwestycja zwiększyła nie tylko potencjał produkcyjny drukarni, ale umożliwiła jej jeszcze większą kontrolę na procesami produkcji. „To gwarantuje nam utrzymanie jakości na najwyższym poziomie, a taki właśnie cel nam przyświeca każdego dnia naszej pracy” – dodaje właściciel firmy.
Inwestycja w rozwiązanie Duplo była uzupełnieniem parku introligatorskiego drukarni i umożliwiła uniezależnienie się jej w tym zakresie od podwykonawców. „Dla nas – mówi Paweł Perdek - droga do perfekcji nigdy się nie kończy. Zawsze szukamy sposobów na usprawnienia w naszym zakładzie. Przykładem niech tu będzie choćby produkcja personalizowanej broszury – ważnym jest tu skrupulatne kompletowanie pracy. Nie ma miejsca na pomyłkę. Dzięki precyzji gwarantowanej przez urządzenie Duplo, które usprawniło pracę, oraz naszym autorskim procesom kontrolnym, jesteśmy obecnie w stanie zagwarantować bezbłędną realizację nawet bardzo dużych personalizowanych produktów. Co więcej – możemy zagwarantować klientom jeszcze krótsze terminy realizacji. W najbliższej przyszłości wprowadzimy też jeszcze więcej formatów standardowych broszur oraz możliwość zamawiania własnego rozmiaru”.

System Duplo 150 to pierwszy zakup urządzenia tego producenta zrealizowany przez Drukexpress.pl. „Sama maszyna, jej wdrożenie, serwis Duplo – potwierdzają tylko nasze wcześniejsze opinie o tej firmie, jako solidnym i profesjonalnym dostawcy maszyn introligatorskich. Instalacja i szkolenie przebiegło u nas sprawnie, a na wiedzę i wsparcie ze strony tego dostawcy zawsze możemy liczyć” – podsumowuje właściciel drukarni.

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

packing2021

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Statystyka

Odsłon : 9929470