Print Media Industry Climate Report

 

28. kwietnia 2020

Już od wielu lat produkowane przez Heidelberga  maszyny mają możliwość komunikować się i przekazywać dane poprzez sieć globalną, co pozwala klientom na zdalne monitorowanie ich stanu, monitorowanie procesów, stanu realizowanych zleceń oraz poprawę ogólnej wydajności swoich drukarni. Bogactwo informacji połączonych maszyn, wraz z dostępem do innych danych branżowych, pozwala również Heidelbergowi na ocenę klimatu branży poligraficznej w dowolnym momencie.

Raport taki (Print Media Industry Climate Report) został opracowany w kwietniu 2020 r. na prośbę wielu naszych klientów, z myślą o tym aby pomóc im lepiej zrozumieć, które segmenty rynku i kraje są najbardziej dotknięte pandemią COVID-19.
Raport powstał z wykorzystaniem wielu źródeł.

Pierwsze z nich to Heidelberg Cloud czyli reprezentatywna grupa połączonych przez sieć globalną arkuszowych maszyn offsetowych,  zapewniająca podstawowe informacje rynkowe dotyczące produkcji według kraju i segmentu na całym świecie. Ponadto dane te zostały powiązane przez ekspertów firmy Heidelberg z danymi znajdującymi się w Heidelberg Cloud na temat innych linii produktów, takich jak naświetlarki CtP i złamywarki, po to aby uwzględnić pełen łańcuch wartości drukarni związany z całością procesów.

Drugie źródło to dane Covid-19 publikowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC).

Kolejnym źródłem są dane makroekonomiczne publikowane przez portal IHS Markit (https://ihsmarkit.com).

I oczywiście wyniki badań różnych stowarzyszeń branżowych.  

Heidelberg udostępnia dwa raporty. Jeden związany z segmentem drukarń akcydensowych, a drugi związany z segmentem drukarń opakowaniowych.

Raport dostępny jest w postaci interaktywnej z możliwością podglądu sytuacji w czasie na stronie https://www.heidelberg.com/global/en/products/pmi_climate.jsp

Ilustracja:
Heidelberg udostępnia Print Media Industry Climate Report dla segmentu drukarń akcydensowych oraz drukarń opakowaniowych z możliwością podglądu sytuacji w czasie na stronie https://www.heidelberg.com/global/en/products/pmi_climate.jsp

 
pl en

Losowo wybrany członek Polskiej Izby Druku

reklama
formularz-zamawiania

Warto przeczytać

Żegnaj Gutenberg


do-pobrania

 


Partnerzy medialni
Po
lskiej Izby Druku:
logom poligrafika
logom printpublishing
logom swiatdruku
logom swiat-poligrafii
logom opakowanie
logo wydawca
logom pinp
-logo druk info pl

archiwum

Polska Izba Druku

jest członkiem

Krajowej
Izby Gospodarczej

KIG

separator-white

separator-white

AKTUALNIE

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Statystyka

Odsłon : 9872590