Granpak po raz trzeci inwestuje w technologię drukowania Koenig & Bauer: z myślą o produkcji innowacyjnych, proekologicznych rozwiązań opakowaniowych na bazie kartonu

Warszawa, 17.02.2020
W drukarni Granpak z Andrychowa od niedawna pracuje nowa, pełnoformatowa arkuszowa maszyna offsetowa Rapida 106-6+L. To trzecie już rozwiązanie marki Koenig & Bauer dostarczone na przestrzeni ostatnich kilku lat do tego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Maszyna stanowi część projektu inwestycyjnego firmy Granpak, realizowanego pod nazwą  „Innowacyjne opakowanie kartonowe o unikalnych cechach konstrukcyjnych i użytkowych”. Zakup został częściowo sfinansowany ze środków w unijnych w ramach „Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020”.