Heidelberg Polska – nowy szef sprzedaży materiałów eksploatacyjnych

03. lipca 2018

Pragniemy poinformować, że z dniem 18 czerwca  2018 r. Pan Bartosz Grzęda objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych dla rynku offsetowego i fleksograficznego w firmie Heidelberg Polska.

Pan Bartosz Grzęda jest absolwentem uczelni o profilu biznesowym i specjalizacji w zakresie handlu międzynarodowego.  Przez cały czas swojej kariery zawodowej od ponad 25 lat, Pan Grzęda związany jest z branżą obrazowania, zajmując się sprzedażą produktów  foto- i poligraficznych.  Od 2006 roku pełnił funkcję Kierownika Sprzedaży produktów poligraficznych w polskim oddziale Fujifilm Europe, odpowiadając za sprzedaż i wdrożenia materiałów oraz urządzeń wykorzystywanych w przygotowalni offsetowej, w procesach drukowania oraz introligatorni.

bartosz-grzeda

baner-185x220-5